021-88760001
info@sound-city.ir

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین یکی زیر شاخه های آموزش از راه دور است که مدرس و فراگیر به صورت همزمان وارد محیط کلاس مجازی شده و در یک محیط کاملا تعاملی با یگدیگر ارتباط برقرار می کنند.
در این روش که برترین نوع آموزش مجازی محسوب می شود، مدرس با ارسال صوت و تصویر خود، می تواند محیط کلاس را شبیه سازی کرده و با فراگیر ارتباط مستقیم برقرار کند.

 

سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا که اولین سامانه آموزشی آنلاین آموزشی در زمینه دروس مهندسی صدا می باشد شامل یک پلت فرم یادگیری طراحی شده برای برگزاری دوره های آموزش آنلاین با زیر ساختی قدرتمند، امن و یکپارچه است. در کنار این پلت فرم هنرجویان با نصب برنامه Adobe Connect بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود می تواند از هر نقطه ای در کلاسها و سمینارهای آنلاین آموزشگاه شهر صدا شرکت نمایند.

 

برخی از امکانات سامانه آموزشی آموزشگاه شهر صدا

  • ارسال تکالیف برای استاد
  • فروم گفتگو
  • قابلیت دانلود فایل های آموزشی هر درس
  • قابلیت ارسال پیام متنی یا صوتی هنگام تدریس استاد
  • امتحان آنلاین

آموزشگاه شهر صدا برای اولین بار در ایران این امکان را برای هنرجویان ساکن شهرستان و نقاط دور از پایتخت که به دلیل هزینه های رفت و آمد و اسکان امکان حضور در کلاس ها را ندارند فراهم نموده است.

لازم به ذکر است کلیه دروس تئوری به صورت آنلاین و دروس عملی به صورت حضوری و فشرده برگزار خواهد شد.

 

راهنمای کار با سیستم آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا

هنرجو پس از ثبت نام در درس مربوطه نام کاربری و رمزعبور برای ورود به سیستم آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا را دریافت خواهند کرد.

کافی است طبق برنامه کلاسی خود و در ساعت مشخص شده، با استفاده از نام کاربری و رمزعبور مربوطه وارد سامانه شوند و پس از ورود به برنامه ی کلاسی خود، روی لینک ورود به کلاس آنلاین کلیک نمایند.

پس از آن سامانه به صورت اتوماتیک هنرجو را وارد محیط آموزشی آنلاین هدایت خواهد کرد. (شایان ذکر است جهت ورود به کلاس آنلاین نصب برنامه Adobe Connect الزامی می باشد)

 

لینک دانلود برنامه Adobe Connect Addin 2018

دانلود برای سیستم عامل مک

 

دانلود برای سیستم عامل ویندوز

 

 

ورود به سامانه آموزشی آنلاین مهندسی صدا