021-88760001
info@sound-city.ir

اولین نشست تخصصی هنر دوبلاژ  برگزار شد

۲۵ مهر ۱۳۹۷

اولین نشست تخصصی هنر دوبلاژ  برگزار شد

عصر روز جمعه ۲۰ مهرماه ۱۳۹۷ مجموعه شهر صدای پارسیان، در استوديو شماره يك شهر صدا، میزبان استاد منوچهر والی زاده، پيشكسوت عرصه گويندگى و دوبلاژ، در اولین نشست تخصصی هنر دوبلاژ بود.

در ابتداى اين نشست آقاى زاگرس پروانه، مدير روابط عمومى دوره هاى گويندگى و دوبلاژ آموزشگاه شهر صدا، به معرفى ميهمانان نشست پرداخت. این نشست به دبیری خانم مهناز آبادیان، دوبلور و مدرس دانشگاه، برگزار شد. در اين نشست با نگاهی دقیق مباحثی همچون چگونگی ورود به عرصه ی گویندگی، تکنیک های لازم برای فراگیری فن گویندگی و دوبلاژ، اهمیت فن بیان در دوبلاژ و در نهايت عشق به كار مورد صحبت و بررسی قرار گرفت.

سپس شرکت کنندگان در این نشست سوالات خود را مطرح کرده و استاد منوچهر والی زاده به این سوالات پاسخ و تجربیات خود را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

در انتهای این نشست که با حضور بیش از يكصد نفر از علاقه مندان عرصه ی گویندگی و دوبلاژ برگزار شد به طور رسمی خبر شروع دوره های آموزشی گویندگی و دوبلاژ آموزشگاه شهر صدا اعلام شد. 
در پايان نشست آقاى مهندس آيدين الفت، مديريت مجموعه، ضمن اهداى يك هديه نفيس به ميهمان گرانقدر نشست جناب آقاى منوچهر والى زاده، به لزوم داشتن عشق به حرفه و عايدى هاى معنوى بسيار با ارزش اين لزوم سخنانى ايراد نمودند.
دوره هاى گويندگى و دوبلاژ اين آموزشگاه در سه سطع مقدماتى، پيشرفته و حرفه اى توسط استاد مهناز آباديان و با نظارت استاد منوچهر والى زاده برگزار خواهد شد. 
لزوم شركت در اين دوره ها شركت در “تست صدا” مى باشد. “تست صدا” روز جمعه ٢٧ آبان ماه از ساعت ١٦ تا ٢٠ در استوديو شماره ٢ شهر صدا برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر علاقه مندان جهت شرکت در “تست صدا” برای این دوره ها می توانند با شماره تلفن ۸۸۷۶۰۰۰۱، آموزشگاه شهر صدا تماس حاصل فرمایند.