021-88760001
info@sound-city.ir

بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان (Open House) برگزار شد

۴ مرداد ۱۳۹۷

بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان (Open House) برگزار شد

روز جمعه ۲۹ تیرماه ۱۳۹۷ آئین بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان یا Open House برگزار شد. طی این سنت که هر چند ماه یکبار برگزار می شود، درب یک مجموعه آموزشی به روی عموم باز و طی مراسمی علاقه مندان با فضای آموزشی، اساتید، امکانات آموزشی، دوره های آموزشی و … یک مجموعه ی آموزشی آشنا می شوند.

در ابتدای مراسم مهندس شایان هاشملی مدیر مارکتینگ و IT مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به علاقه مندان توضیحاتی را در باره سامانه آموزشی آنلاین آموزشگاه شهر صدا ارائه دادند.

سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا شامل یک پلت فرم یادگیری طراحی شده برای برگزاری دوره های آموزش آنلاین با زیر ساختی قدرتمند، امن و یکپارچه است. در کنار این پلت فرم هنرجویان با نصب برنامه Adobe Connect بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود می تواند از هر نقطه ای در کلاسها و سمینارهای آنلاین آموزشگاه شهر صدا شرکت نمایند.

سپس مهندس آیدین الفت مدیریت مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن تشکر از حضور علاقه مندان به صنعت صدا در این مراسم به معرفی تاریخچه مجموعه شهر صدای پارسیان، استودیوهای مجموعه شهر صدا و دوره های آموزشی این مجموعه پرداختند. سپس اساتید مجموعه به معرفی فعالیت های کاری خود پرداختند و توضیحاتی را درباره نحوه آموزش و دوره های آموزشی خود در این مجموعه ارائه دادند.

در ادامه مهندس نعیم مسچیان توضیحاتی را در باره دوره های طراحی و صداگذاری فیلم، تجارت موسیقی و Game Audio ارائه دادند و شرکت کنندگان در این رویداد از فضاهای آموزشی آموزشگاه شهر صدا بازدید کردند.

بخش پایانی این مراسم نیز بازدید از استودیوهای شهر صدا بود که به همراه توضیحات مهندس آیدین الفت درباره چگونگی ساخت، تجهیز و راه اندازی این استودیوها همراه بود.