021-88760001
info@sound-city.ir

گزارش مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

۳۰ دی ۱۳۹۷

گزارش مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

روز جمعه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۷ مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان یا Open House برگزار شد

معرفی سامانه آموزش آنلاین
ابتدای مراسم مهندس شایان هاشملی مدیر مارکتینگ و IT مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به علاقه مندان توضیحاتی را جهت آشنایی بیشتر با سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا ارائه دادند:
مدتی است که آموزشگاه شهر صدا در راستای بهبود و ارتقا سطح دانش علاقه مندان به یادگیری دانش مهندسی صدا خصوصا برای علاقه مندانی که در شهرستان سکونت دارند و قادر به حضور مرتب در کلاس ها نیستند، سامانه آموزشی آنلاین را راه اندازی کرده است. این سامانه آموزشی اولین سامانه آموزشی مهندسی صدا در ایران می باشد که شامل یک پلت فرم یادگیری طراحی شده برای برگزاری دوره های آموزش آنلاین با زیر ساختی قدرتمند، امن و یکپارچه است و در کنار این پلت فرم هنرجویان با نصب برنامه بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود می تواند از هر نقطه ای در کلاسها و سمینارهای آنلاین آموزشگاه شهر صدا شرکت نمایند.

معرفی اساتید و دوره های آموزشی
سپس مهندس آیدین الفت مدیریت مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن تشکر از حضور علاقه مندان به صنعت صدا در این مراسم به معرفی تاریخچه مجموعه شهر صدای پارسیان، استودیوهای مجموعه شهر صدا و دوره های آموزشی این مجموعه پرداختند. سپس اساتید مجموعه آقایان:
امیر تفرشى، آرش پاکزاد، مهندس نعیم مسچیان، مهندس بهزاد شيرزادى، مهندس احمد پازوكى و داتیس اسکندری به معرفی خود، فعالیت های کاری و نحوه آموزش و دوره های آموزشی خود در آموزشگاه شهر صدا پرداختند.
سپس علاقه مندان ضمن بازدید از کلاسهای و امکانات آموزشی این مجموعه شاهد ساخت یک قطعه کوتاه موسیقی الکترونیک توسط مهندس بهزاد شیرزادی (مدرس نرم افزار Ableton Live و موسیقی الکترونیک) بودند.

بازدید از استودیوهای ضبط و تمرین شهر صدا
سپس از كل مجموعه، سالن هاى تمرين، استودیوى شماره يك و دو شهر صدا بازدید نمودند. در اين بخش مهندس آیدین الفت درباره چگونگی ساخت، تجهیز و راه اندازی این استودیوى شماره يك شهر صدا توضيحاتى دادند.
در بخش پایانی ضمن پذيرايى از مدعوين در كافى شاپ مجموعه بازديد كنندگان با اساتيد ديدار كرده و سوالات خود درباره محتواى دوره ها با هر كدام از اساتيد رودرو مطرح كرده به بحث و تبادل نظر مى پرداختند.