021-88760001
info@sound-city.ir

گزارش مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

۲۷ مهر ۱۳۹۸

گزارش مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

روز جمعه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۸ مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان یا Open House برگزار شد. این مراسم که با استقبال خیلی زیاد علاقه مندان رو به رو شده بود برخلاف برنامه های گذشته از بازدید از استودیو شهر صدا آغاز شد.
ابتدای مراسم مهندس شایان هاشملی مدیر مارکتینگ و IT مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به علاقه مندان توضیحاتی را جهت آشنایی بیشتر با سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا ارائه دادند:
سال گذشته آموزشگاه شهر صدا در راستای بهبود و ارتقا سطح دانش علاقه مندان به یادگیری دانش مهندسی صدا خصوصا برای علاقه مندانی که در شهرستان سکونت دارند و قادر به حضور مرتب در کلاس ها نیستند، سامانه آموزشی آنلاین را راه اندازی کرده است.

خبر خوبی که شایان هاشملی برای اولین بار در مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان اعلام کرد، سامانه باشگاه مشتریان شهر صدا است. این سامانه که برنامه ریزی و تهیه آن بیش از شش ماه زمان برده است، بزودی راه اندازی خواهد شد و قرار است آفرها و پیشهادات خیلی خوبی را به اعضای این باشگاه ارائه کند.
سپس مهندس آیدین الفت مدیریت مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن تشکر از حضور علاقه مندان به صنعت صدا در این مراسم به معرفی تاریخچه مجموعه شهر صدای پارسیان، استودیوهای مجموعه شهر صدا و دوره های آموزشی این مجموعه پرداختند. سپس اساتید مجموعه آقایان:
رامین مظاهری، مهندس نعیم مسچیان، مهندس بهزاد شيرزادى و مهندس احمد پازوكى به معرفی خود، فعالیت های کاری و نحوه آموزش و دوره های آموزشی خود در آموزشگاه شهر صدا پرداختند.
همچنین مهندس الفت توضیحاتی را درباره خانه پژوهش شهر صدا که از بهار امسال کار خود را به طور جدی آغاز کرده است ارائه دادند. خانه پژوهش شهر صدا نام مرکزی پژوهشی در مجموعه شهر صدای پارسیان می باشد که هدف اصلی آن تحقیق، پژوهش و گسترش علوم “مهندسی صدا” و “موسیقی” است. فعالیت های خانه پژوهش شهر صدا بزودی با همکاری مجموعه Marketing Like A Pro گسترش می باید.
سپس مهندس بهزاد شیرزادی مدرس موسیقی الکترونیک به اجرای دموی کوتاهی پرداخت و در آخر برنامه ریز پنل پرسش و پاسخ با حضور اساتید برگزار شد.
سپس از كل مجموعه، سالن هاى تمرين، استودیوى شماره يك و دو شهر صدا بازدید نمودند و در بخش پایانی ضمن پذيرايى از مدعوين در كافى شاپ مجموعه بازديد كنندگان با اساتيد ديدار كرده و سوالات خود درباره محتواى دوره ها با هر كدام از اساتيد رودرو مطرح نمودند.