021-88760001
info@sound-city.ir

گزارش بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

۲۹ تیر ۱۳۹۹

گزارش بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

روز جمعه بیستم تیرماه ۱۳۹۹ مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان موسوم بهOpen House برگزار شد. این مراسم که در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار شده بود، این بار در استودیو شماره یک شهر صدا و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم آقای مهندس شایان هاشملی پس از خوش آمدگویی در مورد سامانه آموزش آنلاین این مجموعه و روند رو به رشد و مزایایی آن صحبت نمود.
سپس مهندس آیدین الفت مدیریت مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن تشکر از حضور علاقه مندان به صنعت صدا در این مراسم به معرفی تاریخچه مجموعه شهر صدای پارسیان، استودیوهای مجموعه شهر صدا و دوره های آموزشی این مجموعه پرداختند و برای اولین باردوره مهارت طراحی و ساختاربندی (مهندسی صدا) که به تازگی، پس از سه سال پیگیری و تلاش مستمر در سازمان فنی و حرفه ای کشور به ثبت رسیده، معرفی شد.

سپس اساتید مجموعه آقایان رامین مظاهری، مهندس بهزاد شيرزادى، مهندس علیرضا نکولعل، مهندس احمد پازوكى و آقای فراز تعالی به معرفی خود، فعالیت های کاری و نحوه آموزش و دوره های آموزشی خود در آموزشگاه شهر صدا پرداختند. سپس مهندس بهزاد شیرزادی مدرس موسیقی الکترونیک به اجرای کوتاهی از چگونگی ساخت موسیقی الکترونیک پرداختند.

همچنین در این مراسم برای اولین بار از استودیو شماره ۳ شهر صدا رونمایی شد. این استودیو با کاربری طراحی و مهندسی صدای فراگیر ۵/۱ برای صداگذاری و میکس صدای فیلم سینمایی و همچنین موسیقی راه اندازی شده است.

سپس بازدیدکنندگان از كل مجموعه متشکل از سالن، لابراتوار و اتاق‌های آموزش سالن هاى تمرين پادمآرت ، استودیوى شماره يك، دو و سه شهر صدا بازدید نمودند.
در بخش پایانی ضمن پذيرايى از مدعوين در کافی شاپ مستقر در حیاط مجموعه بازديد كنندگان با اساتيد ديدار كرده و سوالات خود درباره محتواى دوره ها را رودرو با مدرس مربوطه مطرح نمودند.