021-88760001
info@sound-city.ir

گزارش بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

۲۵ تیر ۱۳۹۸

گزارش بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

روز جمعه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان یا Open House برگزار شد

 

معرفی سامانه آموزش آنلاین

ابتدای مراسم مهندس شایان هاشملی مدیر مارکتینگ و IT مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به علاقه مندان توضیحاتی را جهت آشنایی بیشتر با سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا ارائه دادند:

سال گذشته آموزشگاه شهر صدا در راستای بهبود و ارتقا سطح دانش علاقه مندان به یادگیری دانش مهندسی صدا خصوصا برای علاقه مندانی که در شهرستان سکونت دارند و قادر به حضور مرتب در کلاس ها نیستند، سامانه آموزشی آنلاین را راه اندازی کرده است.

 

 این سامانه آموزشی که توسط مجموعه Marketing Like A Pro راه اندازی شده است، اولین سامانه آموزشی مهندسی صدا در ایران می باشد که شامل یک پلت فرم یادگیری طراحی شده برای برگزاری دوره های آموزش آنلاین با زیر ساختی قدرتمند، امن و یکپارچه است و در کنار این پلت فرم هنرجویان با نصب برنامه بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود می تواند از هر نقطه ای در کلاسها و سمینارهای آنلاین آموزشگاه شهر صدا شرکت نمایند.

 

معرفی اساتید و دوره های آموزشی

سپس مهندس آیدین الفت مدیریت مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن تشکر از حضور علاقه مندان به صنعت صدا در این مراسم به معرفی تاریخچه مجموعه شهر صدای پارسیان، استودیوهای مجموعه شهر صدا و دوره های آموزشی این مجموعه پرداختند. سپس اساتید مجموعه آقایان:

رامین مظاهری، مهندس نعیم مسچیان، مهندس بهزاد شيرزادى، مهندس احمد پازوكى و داتیس اسکندری به معرفی خود، فعالیت های کاری و نحوه آموزش و دوره های آموزشی خود در آموزشگاه شهر صدا پرداختند.

 

در این مراسم برای اولین بار مهندس آیدین الفت خبر برگزاری دوره جامع یکساله مهندسی صدا را اطلاع رسانی کردند. لازم به ذکر است ثبت نام این دوره جامع به زودی در آموزشگاه شهر صدا شروع خواهد شد.

 

همچنین مهندس الفت توضیحاتی را درباره خانه پژوهش شهر صدا که از بهار امسال کار خود را به طور جدی آغاز کرده است ارائه دادند. خانه پژوهش شهر صدا نام مرکزی پژوهشی در مجموعه شهر صدای پارسیان می باشد که هدف اصلی آن تحقیق، پژوهش و گسترش علوم “مهندسی صدا” و “موسیقی” است. فعالیت های خانه پژوهش شهر صدا بزودی با همکاری مجموعه Marketing Like A Pro گسترش می باید.

 

 

سپس علاقه مندان ضمن بازدید از کلاسهای و امکانات آموزشی این مجموعه شاهد ساخت یک قطعه کوتاه موسیقی الکترونیک توسط مهندس بهزاد شیرزادی (مدرس نرم افزار Ableton Live و موسیقی الکترونیک) بودند.

 

بازدید از استودیوهای ضبط و تمرین شهر صدا

سپس از كل مجموعه، سالن هاى تمرين، استودیوى شماره يك و دو شهر صدا بازدید نمودند. در اين بخش مهندس آیدین الفت درباره چگونگی ساخت، تجهیز و راه اندازی این استودیوى شماره يك شهر صدا توضيحاتى دادند.

در بخش پایانی ضمن پذيرايى از مدعوين در كافى شاپ مجموعه بازديد كنندگان با اساتيد ديدار كرده و سوالات خود درباره محتواى دوره ها با هر كدام از اساتيد رودرو مطرح كرده به بحث و تبادل نظر مى پرداختند.