021-88760001
info@sound-city.ir

گزارش دومین نشست تخصصی Mixing & Mastering

۱۳ خرداد ۱۳۹۸

گزارش دومین نشست تخصصی Mixing & Mastering

عصر روز جمعه دهم خرداد ماه نود و هشت دومین نشست تخصصی Mixing و Mastering در مجموعه شهر صدای پارسیان و با حمایت شرکت تکنیک در استودیو شماره یک شهر صدا برگزار شد.

این نشست با حضور و سخنرانی کاوه عابدین، رضا فرهادی، حمیدرضا آداب، حامی حقیقی و رضا اسدپور برگزار شد. مهندس آیدین الفت دبیری نشست و آرش پاکزاد نیز مشاور این نشست بودند.
در ابتدای این نشست آقای آرش پاکزاد توضیحاتی درباره سیاست های کلی این نشست ها ارائه دادند. سپس مهندس آیدین الفت به طرح سوالات ارسالی از طرف حاضرین نشست پرداخت و کارشناسان به جواب آنها از دیدگاه خود پرداختند.

در این نشست درباره مباحث تخصصی در زمینه میکس و مسترینگ از جمله Loudness، دراما در میکس، Mixing Level، میکسMid-Side و مباحث گوناگون دیگر بحث و گفتگو شد

در این مراسم که با استقبال کم نظیر علاقمندان و دست اندرکاران برگزار شد بیش از یکصد نفر حضور داشتند. مهندس ارد انزابی پور، دکتر مانی جعفرزاده، امید نیک بین، امیر تفرشی، رامین مظاهری، داریوش صالح پور، ارژنگ صیفی زاده و بهرام مهماندوست از جمله شرکت کنندگان این نشست بودند.

مدیریت مدعوین این نشست بر عهده خانم معصومه جباری، مدیریت داخلی آقای مهندس شایان هاشملی، صدابرداری آقای فراز تعالی، فیلمبرداری آقای رضا موسوی و عکاسی این نشست بر عهده خانم ساینا قادری بود.