021-88760001
info@sound-city.ir

گزارش مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

۲۶ دی ۱۳۹۹

گزارش مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان

روز جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ مراسم بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان موسوم به ‏Open House برگزار شد. این مراسم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در استودیو شماره یک شهر صدا برگزار شد.

در ابتدای این مراسم آقای مهندس شایان هاشملی پس از خوش آمدگویی در مورد لزوم استفاده از فرصت ها و آموزش مهارت در بحران کنونی کشور صحبت نمود.
سپس مهندس آیدین الفت مدیریت مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن تشکر از حضور علاقه مندان به صنعت صدا و تاکید بر آموزش های کاربردی در این مجموعه به معرفی دوره های آموزشی در آموزشگاه شهر صدا ، تجهیزات استودیوهای یک، دو و سه شهر صدا ، و دیگر امکانات مجموعه پرداخت.

سپس اساتید مجموعه آقایان مهندس بهزاد شيرزادى، مهندس علیرضا نکولعل، مهندس احمد پازوكى، رامین مظاهری و فراز تعالی به معرفی خود، فعالیت های کاری و نحوه آموزش دروس خود در آموزشگاه شهر صدا پرداختند.

در بخش دیگر مراسم مهندس بهزاد شیرزادی مدرس موسیقی الکترونیک به اجرای کوتاهی از روند چگونگی ساخت موسیقی الکترونیک و کار با نرم افزارهای مربوطه پرداختند.

در بخش بازدید، شرکت کنندگان مراسم فضاهای آموزشی استودیوهای شماره ۱، ۲ و ۳ شهر صدا و پلاتوهای پادمآرت را بازدید نمودند.
استودیو شماره ۳ شهرصدا با کاربری طراحی و مهندسی صدای فراگیر ۵/۱ برای صداگذاری و میکس صدای فیلم سینمایی و همچنین موسیقی امسال راه اندازی شده است.

در بخش پایانی ضمن پذيرايى از مدعوين در کافی شاپ مستقر در حیاط مجموعه بازديد كنندگان با اساتيد از نزدیک گفتگو كرده و سوالات خود درباره محتواى دوره ها و اهداف خود درآینده را مطرح نمودند.