021-88760001
info@sound-city.ir

بازدید از "مجموعه شهر صدای پارسیان" و سمینار "صنعت صدا" برگزار شد

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

بازدید از “مجموعه شهر صدای پارسیان” و سمینار “صنعت صدا” برگزار شد

روز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ آئین بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان یا Open House برگزار شد. طی این سنت که هر چند ماه یکبار برگزار می شود، درب یک مجموعه آموزشی به روی عموم باز و طی مراسمی علاقه مندان با فضای آموزشی، اساتید، امکانات آموزشی، دوره های آموزشی و … یک مجموعه ی آموزشی آشنا می شوند.

در ابتدای مراسم مهندس شایان هاشملی مدیر مارکتینگ و IT مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به علاقه مندان خبر افتتاح رسمی اولین سامانه آموزشی آنلاین دروس مهندسی صدا در ایران را اعلام نمودند.
سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا شامل یک پلت فرم یادگیری طراحی شده برای برگزاری دوره های آموزش آنلاین با زیر ساختی قدرتمند، امن و یکپارچه است. در کنار این پلت فرم هنرجویان با نصب برنامه Adobe Connect بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود می تواند از هر نقطه ای در کلاسها و سمینارهای آنلاین آموزشگاه شهر صدا شرکت نمایند.

سپس مهندس آیدین الفت مدیریت مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن تشکر از حضور علاقه مندان به صنعت صدا در این مراسم به معرفی تاریخچه مجموعه شهر صدای پارسیان، استودیوهای مجموعه شهر صدا و دوره های آموزشی این مجموعه پرداختند. سپس اساتید مجموعه آقایان:

امیر تفرشی (مدرس دوره میکس و مسترینگ)

مهندس نعیم مسچیان (مدرس دوره های طراحی و صداگذاری فیلم، Game Audio وMusic Business)

رامین مظاهری (مدرس مباحث میکروفن گذاری،صدابرداری استودیویی و صدابرداری Live)

مهندس بهزاد شیرزادی (مدرس نرم افزار Ableton Live و دوره ساخت بیت و ریتم)

مهندس احمد پازوکی (مدرس مباحث مبانی صدا)

فرهاد میرمحمد صادقی ( مدرس نرم افزار Cubase)

محمد نصرتی (مدرس دوره تئوری موسیقی، هارمونی و سازشناسی)

بهنام حفیظی (مدرس ساز پیانو)

به معرفی فعالیت های کاری خود پرداختند و توضیحاتی را درباره نحوه آموزش و دوره های آموزشی خود در این مجموعه ارائه دادند.

سپس علاقه مندان ضمن بازدید از کلاسهای و امکانات آموزشی این مجموعه شاهد ساخت یک قطعه کوتاه موسیقی الکترونیک توسط مهندس بهزاد شیرزادی (مدرس نرم افزارAbleton Live) بوند و پس از مجموعه پادمآرت و استودیوهای تمرین این مجموعه بازدید نمودند.

بخش پایانی این مراسم نیز بازدید از استودیوهای شهر صدا بود که به همراه توضیحات مهندس آیدین الفت درباره چگونگی ساخت، تجهیز و راه اندازی این استودیوها همراه بود.

سپس بعد از استراحتی کوتاه سمینار صنعت صدا به سخرانی مهندس نعیم مسچیان برگزار شد. مهندس نعیم مسچیان فارغ التحصیل علوم صدا از دانشگاه Middlesex لندن و همچنین مهندسی صدا و طراحی و کدنویسی صدا از SAE هلند می باشد.

در این سمیناربه مباحثی همچون معرفی صنعت صدا، فرصت های شغلی در صنعت صدا، جایگاه موسیقی در صنعت صدا، تکنولوژی صدا و … پرداخته شد.

این دو رویدادها با استقبال بی نظیر علاقه مندان، دانشجویان و فعالان حوزه صدا برگزار شد.