021-88760001
info@sound-city.ir

آئین بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان برگزار شد

۲۷ مهر ۱۳۹۷

آئین بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان برگزار شد

روز جمعه ۲۰ مهرماه ۱۳۹۷ آئین بازدید از مجموعه شهر صدای پارسیان یا Open House برگزار شد

 
طی این سنت که هر چند ماه یکبار برگزار می شود، درب یک مجموعه آموزشی به روی عموم باز و طی مراسمی علاقه مندان با فضای آموزشی، اساتید، امکانات آموزشی، دوره های آموزشی یک مجموعه ی آموزشی آشنا می شوند.

 

معرفی سامانه آموزش آنلاین

در ابتدای مراسم مهندس شایان هاشملی مدیر مارکتینگ و IT مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به علاقه مندان توضیحاتی را جهت آشنایی بیشتر با سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا ارائه دادند.
سامانه آموزش آنلاین آموزشگاه شهر صدا اولین سامانه آموزشی مهندسی صدا در ایران می باشد که شامل یک پلت فرم یادگیری طراحی شده برای برگزاری دوره های آموزش آنلاین با زیر ساختی قدرتمند، امن و یکپارچه است و در کنار این پلت فرم هنرجویان با نصب برنامه بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود می تواند از هر نقطه ای در کلاسها و سمینارهای آنلاین آموزشگاه شهر صدا شرکت نمایند.

 

معرفی اساتید و دوره های آموزشی

سپس مهندس آیدین الفت مدیریت مجموعه شهر صدای پارسیان ضمن تشکر از حضور علاقه مندان به صنعت صدا در این مراسم به معرفی تاریخچه مجموعه شهر صدای پارسیان، استودیوهای مجموعه شهر صدا و دوره های آموزشی این مجموعه پرداختند. سپس اساتید مجموعه آقایان:

امیر تفرشى، مهندس نعیم مسچیان، رامين مظاهرى، مهندس بهزاد شيرزادى، مهندس احمد پازوكى، داتیس اسکندری، محمد نصرتى به معرفی خود، فعالیت های کاری و توضیحاتی را درباره نحوه آموزش و دوره های آموزشی خود در آموزشگاه شهر صدا پرداختند.

سپس علاقه مندان ضمن بازدید از کلاسهای و امکانات آموزشی این مجموعه شاهد ساخت یک قطعه کوتاه موسیقی الکترونیک توسط مهندس بهزاد شیرزادی (مدرس نرم افزارAbleton Live و موسیقی الکترونیک) بودند.

 

بازدید از استودیوهای ضبط و تمرین

سپس از كل مجموعه، سالن هاى تمرين، استودیوى شماره يك و دو شهر صدا بازدید نمودند. در اين بخش مهندس آیدین الفت درباره چگونگی ساخت، تجهیز و راه اندازی این استودیوى شماره يك شهر صدا توضيحاتى دادند.

در بخش پایانی ضمن پذيرايى از مدعوين در كافى شاپ مجموعه بازديد كنندگان با اساتيد ديدار كرده و سوالات خود درباره محتواى دوره ها با هر كدام از اساتيد رودرو مطرح كرده به بحث و تبادل نظر مى پرداختند.

 

openhouse