021-88760001
info@sound-city.ir

کنسرت Minus1 با صدابرداری رامین مظاهری برگزار شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۶

کنسرت Minus1 با صدابرداری رامین مظاهری برگزار شد

شاید بتوان گفت یکى از مهم‌ترین اتفاقات چند سال اخیر حوزه موسیقى، اجازه فعالیت به گروه هاى راک ( هر چند گاهى دست و پا شکسته) در بازار رسمى موسیقى بوده است. گروه Minus 1 هم یکی از همین گروه ها است که بالاخره توانست در روزهای دوم و سوم بهمن ماه به صورت رسمی بر روی استیج برود.

ماینس وان در اجرای زنده بسیار جذاب‌تر از آلبوم‌هایش ظاهر شد و حس و حال اشعار را بهتر منتقل کرد. آن‌ها در اوج هماهنگی بودند و کمتر اشتباهی بین گروه رخ داد. نکته مثبت این اجرا که این روزها کمتر در اجراهای صحنه ای در ایران با آن مواجه هستیم صدابرداری این کنسرت بود.

رامین مظاهری که پیش از این نام او را بارها و بارها هم در زمینه صدابرداری و هم در زمینه میکس و مسترینگ شنیده بودیم، میکس و مسترینگ آلبوم (علم باران) و (برای زندگی) از گروهMinus1 را انجام داده بود، صدابرداری این اجرا را بر عهده داشت.

رامین مظاهری که به عنوان مدرس دروس میکروفن گذاری، صدابرداری استودیویی و صدابرداری اجرای زنده در آموزشگاه شهر صدا مشغول به فعالیت است با صدابرداری عالی و کم نقص این کنسرت نشان داد که در صدابراری اجرای زنده هم حرف های زیادی برای گفتن دارد.